| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Hoogte | 35ft |
|---|---|
| wapentype | enig wapen |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 110KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 33KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Taps toelopende |
| Dikte | 3mm of meer |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |