| Naam van het product | 16M van het Staalpool van de Hoogspanning Elektrisch Transmissie Lijn Gegalvaniseerd de Torennut Pol |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Kracht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 69KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HDG |
| Hoogte | 35ft |
|---|---|
| wapentype | enig wapen |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 110KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | 33KV elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Taps toelopende |
| Dikte | 3mm of meer |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |