| Naam van het product | Staalpoelen voor bedrijfsdoeleinden |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Windsnelheid | 30m/sec |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q345 |
| Lifttijd | 15 jaar |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Material | Gr65 |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Sollicitatie | Machtsverdeling |
| materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Productnaam | gegalvaniseerde staalbuisstaaf |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 25ft-70ft |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |