| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| standaard | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | de deklaag van het galvanisatiepoeder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| naam | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool met FRP voor Distributielijn |
|---|---|
| Design | 7.5m Elektrostaal Tubulaire Pool |
| Hoogte | 7.5m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |
| naam | Gr. 65 11.9m 33kv de Machtstransmissie Polen Tubulaire Pool van Polen van de Transmissielijn voor Lu |
|---|---|
| Design | GR65 11.9m |
| Hoogte | 11.9m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | De Eis van cliënten |
| naam | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Polen |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Hoogte | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.75mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |
| naam | 12m 800daN 1600daN de directe monopole pool van het begrafenis elektrische staal |
|---|---|
| Design | 11.9m-één sectie 12m-twee sectie |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 800daN 1600daN |