| naam | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN elektrische de fabrieksprijs van de staalpool |
|---|---|
| Design | 9.4m 11.6m 13.8m 693.23daN |
| Hoogte | 9.4m 11.6m 13.8m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 693dan |
| naam | 90FT elektrische monopole het staalpool van de 2 segements directe begrafenis |
|---|---|
| Design | 90FT 2 segements |
| Hoogte | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Ontwerplading | 2000kg |
| naam | Togo 9m 200dan-staalpool met gemiddelde deklaag 100 micron voor anti corrosieve painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Ontwerplading | 200dan |
| naam | 14m 2500dan 2 Direct de Begrafenis Elektrisch Staal Pool, Gegalvaniseerde Monopole Pool van Segement |
|---|---|
| Design | 14m 2500dan |
| Hoogte | 14m |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Ontwerplading | 2500dan |
| naam | 12m 4000dan de Machts Elektrotransmissie Polen van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Nut met |
|---|---|
| Design | 12m-4000dan |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 4000dan |
| naam | 90FT 100FT 105FT Gegalvaniseerd Metaal Pool met beste kwaliteit en fabrieksprijs |
|---|---|
| Design | 90FT 100FT 105FT |
| Hoogte | 90FT 100FT 105FT |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | 20m 24m 27m 30mGalvanized Metaal Pool met beste kwaliteit en fabrieksprijs |
|---|---|
| Design | 20m 24m 27m 30mGalvanized |
| Hoogte | 20m 24m 27m 30m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | 75FT 80FT NGCP TYPE E Gegalvaniseerd Metaal Pool, Transmissielijn Polen Met lange levensuur |
|---|---|
| Design | 75FT 80FT |
| Hoogte | 75FT 80FT |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | De van het de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Nut van Filippijnen NGCP de Machts Elektrotransmi |
|---|---|
| Design | De Filippijnen NGCP |
| Hoogte | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | 45100FT Filippijnen NGCP Elektrische Gegalvaniseerde het Ontwerplading van Staalpool 2000kg |
|---|---|
| Design | Één Sectie |
| Hoogte | 45100ft |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 2000kg |