| productnaam | Gr. 65 11m 33kv van de de Machtstransmissie van Polen van de Transmissielijn het Staal Tubulaire Poo |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| productnaam | Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpolen 6.9kv/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| productnaam | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Norm | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 132KV 16m Gegalvaniseerde het staal tubulaire pool van Staalpool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 27m gegalvaniseerde metalen stroomtransmissie polen stroomtransmissie toren ijzeren elektrische paal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | van 6 m tot 15 m |
|---|---|
| Stijl | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Galvaniseerde de staal Eindmacht Pool Staal Pool in China |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool 20m de polen van het de Distributiemateriaal van Machtspool |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 16m 13kv Staal Pool galvaniseerde Staal Pool voor mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |