| Naam van het product | De machtstransmissie Pool galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal voor kabeltelevi |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gr. 65 11m 33kv van de de Machtstransmissie van Polen van de Transmissielijn het Staal Tubulaire Poo |
|---|---|
| Hoogte | 11,8 m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 10kV tot 750kV Stalen palen Elektriciteit Pylon Transmissie Toren Industriële stalen truss toren |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Nevelverf Gegalvaniseerd Staal Polen voor transmissiemateriaal |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 16m 6.9kv van het de poolstaal van de machtslijn het nutspolen voor mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11.8m Nevelverf Gegalvaniseerd Staal Polen voor Transmissiemateriaal |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gr. 65 Materiaal 11m 33kv-van de transmissiepolen van de machtsdistributie het Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | AWS D1.1 16m 69kv-Machtslijn Pool/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |