| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Vorm | versmalling of veelhoekig |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Warm gegalvaniseerd |
| Ontwerplading in Kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Kracht | 10 KV ~ 550 KV |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| naam | Togo 9m 200dan-staalpool met gemiddelde deklaag 100 micron voor anti corrosieve painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Ontwerplading | 200dan |
| naam | Elektrisch Krachtig het Staal Elektronut Polen van Maleisië met FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| Poort | altijd Shanghai |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | 9m de 3.8mm elektrische Maleisië pool van de nutsmacht met FRP |
|---|---|
| Design | 9m 3.8mm |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 150 250 450 500kg |
| Materiaal | 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Ivoorkust Traditioneel Staal Polen |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |