| Materiaal | Traditionele het Staalkolom van Ivoorkust 200dan 650dan 1000dan voor Transmissie |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | wegverlichting |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Kleur | het vereiste van de douane |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam | de Machtstransmissie Polen van 69kv 138kv 220kvOverhead voor Project van de Hoogspannings het Elektr |
|---|---|
| Ontwerp | 9m 3.8mm |
| Hoogte | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Ontwerplading | 2KN-100KN |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 9M 11M 12M 14M Hoogspanning Lage Prijs Elektrisch Staal Stroommast |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde 9M 10m 11M de Elektrische Macht Pool van het Staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalpoelen voor bedrijfsdoeleinden |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |