| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 16 m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 14 m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Nominale spanning | 33KV |
|---|---|
| Materiaal | Gr.65 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete heup galvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTMA123 |
| Lassennorm | AWS D.1.1 |
| NAAM | 60FT 65FT 75FT Gegalvaniseerde Achthoekige Openlucht Monopole Communicatie van de Celtoren Distribut |
|---|---|
| Ontwerp | 9m 3.8mm |
| Hoogte | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Ontwerplading | 2KN-100KN |