| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Kenmerken | 2090ft |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 1-30mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| MOQ | ÉÉN 40 HK-CONTAINER |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 22kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| naam | 9m 10m Afrikaans Gegalvaniseerd Staal Pool met 2.75mm3mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 9m 10m Afrikaans Gegalvaniseerd Staal Pool met 2.75mm3mm Thickenss |
| Hoogte | 9m 10m |
| thickenss | 2.75-4 |
| Ontwerplading | 200 400 650 800dan |
| naam | Pool van het de kolomstaal van Maleisië de standaard 15m elektrische met FRP en tekens |
|---|---|
| Design | 15m 510kg 2sections |
| Hoogte | 15m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| naam | 12m 800daN 1600daN de directe monopole pool van het begrafenis elektrische staal |
|---|---|
| Design | 11.9m-één sectie 12m-twee sectie |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 800daN 1600daN |
| naam | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen voor Transmissielijn |
|---|---|
| Design | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen |
| Hoogte | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| Hoogte | 12m |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelings het gegalvaniseerde poeder paiting |
| Dikte | 3mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| naam | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Polen |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Hoogte | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500DAN 1000DAN 1600DAN |