| Productnaam | 1/6 Gegalvaniseerd Gegalvaniseerd Pool Prijs Gegalvaniseerd Veelhoekig de Machtsstaal Pool van Staal |
|---|---|
| Hoogte | 35FT |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 27.5m 32m gegalvaniseerd staal paal De voorkeur voor stevige en corrosiebestendige structuren |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | 115kv-de gegalvaniseerde pool van de enig-kringsdistributie staal met stichtingen |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 100KV elektrische Transmissielijn Staal Gegalvaniseerde Pool voor Verkoop |
|---|---|
| Hoogte | 12m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Vorm | achthoekig |
| Naam van het product | de torens van de transmissielijn 110kv 132kv en van roostermasten galvaniseerde de dubbele kring mac |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | de torens van de transmissielijn 110kv 132kv en van roostermasten galvaniseerde de dubbele kring mac |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |