| Productnaam | 15M 6mm Dikte paste de Gegalvaniseerde Macht Pool van de Staaltransmissie aan |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | De elektrische het staalpool van roostermasten galvaniseerde van het de lijn de Elektrostaal van de |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | YIXING |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Productnaam | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 33kv van de het staalpool van de transmissielijn de toren & de Machtstransmissie Polen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| certificaat | VAN ISO BV |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| MATERIAAL | S355JR |
|---|---|
| TOEPASSING | elektriciteitsdistributie |
| DIKTE | 2.510MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |