| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | de pool van de staalmacht |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 12m S355Jr het Gegalvaniseerde Staal Pool van Pool ASTM van de Staalmacht A123 |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Kleur | Aangepast |
| Hoogte | 10100m |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Applicatie | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Applicatie | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | Middelgroot Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van de Voltage Hete Onderdompeling met 30000m Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |