| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Applicatie | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 40FT |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m of 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Windsnelheid | 35m/s |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| naam | Middelgroot Gegalvaniseerd het Staalnut Pool van de Voltage Hete Onderdompeling met 30000m Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 3mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Hoogte | 30FT |
|---|---|
| Wapentype | dubbele wapens |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Spanning | 66kV |
| verschijning | Tubulaire, driehoekige, hoekige, rooster |
| Hoogte | van 6 m tot 15 m |
|---|---|
| Stijl | Warm gegalvaniseerd |
| Standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Aangepast of standaardontwerp |
| Afmetingstolerantie | + - 2% |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Naam van het product | 14M Electric Power Pool |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis |
| Hoogte | 11m |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Functie | Transmissielijn |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |