| Productcode | Glanvanized Electric Power Pool |
|---|---|
| Gebruik | 132kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Pool-Vorm | Kegel, Achthoekig, Rond |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Toepassing | 10kv-220kv transmissielijn |
| Pool-Vorm | Kegel, Rond, Achthoekig |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 5mm |
| Hoogte | 25ft tot 90ft |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | stroomdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 14m |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Code | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Rang | Klasse B |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |