| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 1.1 veiligheidsfactor |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Productnaam | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 8M Electric Power Pool |
|---|---|
| Producttype | Begrafenis of flancetype |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Code | stroompool |
|---|---|
| Gebruik | 69kv-110kv kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |
| Pool-Vorm | Kegel, Rond, Achthoekig |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 5mm |
| Hoogte | 25ft tot 90ft |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Pool-Vorm | Achthoekig, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Hoogte | 25ft tot 75ft |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie of butiuem |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Pakket | bellenblad, of volgens de eisen van de cliënt |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |