| Hoogte | 14 m |
|---|---|
| Spanning | 110 kV |
| Minimumopbrengststerkte | 345 mPa of 460 mPa |
| Verzorging | 5KN of 2,5KN |
| verschijning | Tubulaire, driehoekige, hoekige, rooster |
| Type | 11.9m 940dan Gegalvaniseerd Staal Openlucht Elektronut Polen |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/t, l/c |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Oppervlakte afgewerkt | Hete dip gegalvaniseerd |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | Veiligheidsfactor 2.1 het Gegalvaniseerde Nut Pool van Staalpolen voor 11.88m-462dan |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | 10m 11m 11.9m Rond Staalnut Pool 5mm Dikte voor transmissielijn |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | 11.9m - 940dan 3mm Dik Gegalvaniseerd Staalnut Pool met het Beklimmen van Sport |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |