| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Type | 11.8m - 1250dan gegalvaniseerd Staal Lichte Pool/Nut Pool met het Beklimmen van Sport |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T / T, L / C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Torlance van afmeting | +-2% |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Elektriciteitsstaaf |
|---|---|
| Kracht | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance van de dimensie | + - 2% |
| Flensgrootte | 450 mm |
| Certificering | ISO9001 / BV / |
| Naam van het product | Elektriciteitsstaaf |
|---|---|
| Kracht | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance van de dimensie | + - 2% |
| Flensgrootte | 450 mm |
| Certificering | ISO9001 / BV / |
| Surgacebehandeling | galvanisatie en bitumen |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerantie van dimenstion | +-2% |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| naam | Togo 9m 200dan-staalpool met gemiddelde deklaag 100 micron voor anti corrosieve painiitng |
|---|---|
| Design | 9m 200dan |
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 2.75mmmm |
| Ontwerplading | 200dan |
| naam | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen voor Transmissielijn |
|---|---|
| Design | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen |
| Hoogte | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| Materiaal | Traditionele het Staalkolom van Ivoorkust 200dan 650dan 1000dan voor Transmissie |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |