| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | staal tubulaire pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelings het Gegalvaniseerde Poeder Schilderen |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | 2.5mm - 16mm Dikte Gegalvaniseerde van de Machtspolen van het Staalnut Certificatie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
| Type | 9 - 17m van het Nutspool 33kv van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Gr65 Materiële Staal van |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
| Type | 43 m warmgegalvaniseerde stalen elektrische pool voor 10kV-550kV elektrische transmissie |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type | 12 m elektrische pool met een kegelvormige, ronde of veelhoekige vorm voor de distributie van stroom |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T,L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Afgerond oppervlak | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | gegalvaniseerde staalbuisstaaf |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 25ft-70ft |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |