| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| naam | 30.5m Flenstype het Traditionele Elektrische Staal Pool van Filippijnen |
|---|---|
| Design | 30.5m Flenstype Filippijnen |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| naam | Achthoekig Laag voltage 69KV 20FT90FT Staal Tubulaire Pool voor 69kv-de transmissielijn van de macht |
|---|---|
| Hoogte | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| macht | 10kv~550kv |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |