| Naam van het product | 12m S355 en S500-Staal Materieel die Staal Pool met ASTM A123 voor Straatverlichting wordt gegalvani |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | ASTM A123 69KV 30kM Achthoekige Gegalvaniseerde het Staaltransmissie Polen van Staalpool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Naam van het product | 69KV 30kM ASTM A123 Achthoekige Voet Gegalvaniseerde Pool voor Straat/Tuin/Vierkant |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 12m Gegalvaniseerd Staal Pool, de Norm van Polen ASTM A123 van de Staaltransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 7m-30m |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| De weerstand van de windlading | 30m/s |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |