| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | de torens van de transmissielijn 110kv 132kv en van roostermasten galvaniseerde de dubbele kring mac |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 26m ASTM A123 Achthoekige Voet Gegalvaniseerd Staal Polen voor Straat/Tuin/Vierkant |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 16m de Tubulaire Vorm van Pool van het Hete onderdompelings Gegalvaniseerde Staal spitse of veelhoek |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |