| naam | De van het de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Nut van Filippijnen NGCP de Machts Elektrotransmi |
|---|---|
| Design | De Filippijnen NGCP |
| Hoogte | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | 45100FT Filippijnen NGCP Elektrische Gegalvaniseerde het Ontwerplading van Staalpool 2000kg |
|---|---|
| Design | Één Sectie |
| Hoogte | 45100ft |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 2000kg |
| naam | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
| Hoogte | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| naam | Maleisië 15m 510kg 3.8mm pool van het dikte de elektrische staal met FRP |
|---|---|
| Design | Maleisië 15m 510kg 3.8mm pool van het dikte de elektrische staal met FRP |
| Hoogte | 15m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| naam | 11m 3.8mm 2section FRP Maleisië elektrische transmissiekolom |
|---|---|
| Design | 2 sectie |
| Hoogte | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Elektrisch Krachtig het Staal Elektronut Polen van Maleisië met FRP 9m 7.2mm |
|---|---|
| Hoogte | 9m |
| thickenss | 7.2mm |
| Ontwerplading | 510KG |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen voor Transmissielijn |
|---|---|
| Design | Het Elektrostaal Tubulaire Pool van 16 M met Dwarswapen |
| Hoogte | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Ontwerplading | 1280kg |
| Productnaam | De hoogspanning galvaniseerde Kegelelectric power-de Lijntorens van de Distributietransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Hoogte | 15m |
|---|---|
| Macht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4mm/5mm |
| Materiaal | GR65 opbrengststerkte niet minder dan 460mpa |
| Hoogte | 15m |
|---|---|
| Macht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4mm/5mm |
| Materiaal | GR65 opbrengststerkte niet minder dan 460mpa |