| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Hoogte | 5m 6m |
| Electroshock bestand beschermende rang | Rang Ⅰ |
| De omhulsel anticorrosieve prestaties | Klasse Ⅱ |
| Werkende atmosfeer van verlichtingsinrichting | -35 °C~+45 °C |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 20120ft |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Certificering | ISO BV |
| Hoogte | 25ft 30ft 35ft |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Dikte | 4mm |
| Hoogte | 15 m |
|---|---|
| Kracht | 10-550kv |
| Markt | Bangladesh |
| Dikte | 4 mm/5 mm |
| Materiaal | GR65-opbrengststerkte van ten minste 460 mpa |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Hoogte | 5m 6m |
| Beschermingsgraad tegen schokken | Klasse I |
| De corrosiebestendige prestaties van de behuizing | KlasseⅡ |
| Werkende atmosfeer van verlichtingsinrichting | -35 °C~+45 °C |
| Product Name | 132kV Stroomoverdracht en -distributie Gegalvaniseerde Stalen Mast ontwerp toren & elektrisch |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | wegverlichting |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Afmetingstorlance | + - 2% |