| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Productnaam | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Vorm | veelhoekig |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Productnaam | 35FT Commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Productnaam | 12m S355 en S500-Staal Materieel die Staal Pool met ASTM A123 voor Straatverlichting wordt gegalvani |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | warmdipp galvaniseringscoating |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Pool-Vorm | Kegel, Achthoekig, Rond |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Toepassing | 10kv-220kv transmissielijn |
| Naam van het product | Staal Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| kleur | Optionele |
| Dikte | 310mm |