| Naam van het product | Hoektype 10KV het Staal Tubulaire Pool van de Telecommunicatie Elektromacht |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalspanning Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de transmissiemacht |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Windsnelheid | 160KM/H |
| Galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| Productnaam | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Het Elektrische Staal Tubulaire Pool van 10KV ~ 500KV HDG voor de Lijn van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Ontwerp | Klantenontwerp |
| Hoogte | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Behandeling | Galvanisatie |
| Productnaam | gegalvaniseerde staalbuisstaaf |
|---|---|
| Ontwerp | Klantontwerp |
| Hoogte | 25ft-70ft |
| Spanning | 132KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Hoogte | 14 m |
|---|---|
| Spanning | 110 kV |
| Minimumopbrengststerkte | 345 mPa of 460 mPa |
| Verzorging | 5KN of 2,5KN |
| verschijning | Tubulaire, driehoekige, hoekige, rooster |