| Transmissonlijn | 138kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Pool-Vorm | Kegel |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 65ft |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Secties | Drie secties |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 13m |
|---|---|
| spanning | 230KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345, of 460mpa |
| Belasting | 6.5KN of meer |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 14m |
|---|---|
| spanning | 110KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 5KN of 2.5KN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | stroomdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Staalmacht Elektrische Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 14m |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de transmissiedistributie |
| Lengte | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Vorm | Achthoekig, rond Veelhoekig of Verminderd |
| De weerstand van de windlading | 30m/s |
| Naam van het product | 1.1 veiligheidsfactor |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |