| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| standaard | ISO |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Hoogte | 65ft |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Secties | Drie secties |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 11m |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300 DaN |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Materiaal | Q345, Gr50 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 10 m |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 2.5 KN |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Materiaal | Q345, Gr50 |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 30FT |
|---|---|
| wapentype | Dubbele wapens |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 66KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 35ft |
|---|---|
| wapentype | enig wapen |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| spanning | 110KV |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| hoogste plaat | Stalen plaat |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Belasting | 2.5KN |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 10 m |
|---|---|
| Pool-Vorm | 12 kanten |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345, of 460mpa |
| Belasting | 2.5KN of meer |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Dikte | 3.5mm dikte |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 16M |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | HDG-poederdeklaag |
| certificaat | ISO |
| Dikte | 6 mm |