| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |