| Pakket | Naakt Pakket |
|---|---|
| Begrafenislengte | 2000mm onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | 450 MPA |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | 27M Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Nutstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| certificaat | ISO |
| Dikte | 6 mm |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Vorm | Achthoekig, rond Veelhoekig of Verminderd |
| De weerstand van de windlading | 160km/h |
| Naam van het product | Elektrische Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Elektrostaalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Vorm | Veelhoekig |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 18M de Elektromacht Pool 6mm van het klassenb Dikte |
|---|---|
| Toepassing | Transmissie en distributielijn |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| certificaat | ISO |
| Dikte | 6 mm |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |