| Oppervlaktebehandeling | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Macht | 10kv~550kv |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Macht | 10kv~550kv |
| pak voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Oppervlaktebehandeling | Warm gegalvaniseerd |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Kracht | 10kv~550kv |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Vermogen | 10kv~550kv |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windbestendigheid | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 14m |
| Lassen | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| naam | 70FT Directe Begrafenis2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Kolom |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Gr. 65 11.9m 33kv de Machtstransmissie Polen Tubulaire Pool van Polen van de Transmissielijn voor Lu |
|---|---|
| Design | GR65 11.9m |
| Hoogte | 11.9m |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | De Eis van cliënten |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 20120ft |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Naam van het product | 25FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |