| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 9,000pcs per maand |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 9,000pcs per maand |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 9,000pcs per maand |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Toepassing | Luchthavenverlichting |
| Oppervlaktebehandeling | het poeder van de hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Betalingstermijnen | T/T |
| Leveringscapaciteit | 9,000pcs per maand |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 25-40 m |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| MATERIAAL | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| TOEPASSING | MACHTStransmissie |
| KLEUR | AANGEPAST |
| HOOGTE | 2540ft |
| OPPERVLAKTEBEHANDELING | HETE ONDERDOMPELINGSgalvanisatie |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Lichte Uitbreiding | tot 30000㎡ |