| Naam van het product | hoge mast lichtmast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Tolerantie | +/2% |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | hoge mast lichtmast |
|---|---|
| Type | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Garantie | 15 jaar |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Lichte Uitbreiding | tot 30000㎡ |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
|---|---|
| kostuum voor | luchthaven, zeehaven, plein, stadion, vierkant, weg, straatmanier |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s, 160km/h |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Naam van het product | 30m achthoekige hoge mastpool voor parkverlichting met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | 40m de veelhoekige hoge verlichting van het de sportencentrum van de mastpool met kruk |
|---|---|
| Stijl | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Naam van het product | 35m kegel hoge mastpool voor het licht van het sportencentrum met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Stijl | hete onderdompelingsmgalvanization |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 150km/h |
| Lassennorm | AWS D1.1 |