| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Galvanisatiedikte | neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Galvanisatiedikte | neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| Naam van het product | Hoog Mastlicht |
|---|---|
| Toepassing | Telecommunicatie |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Galvanisatiedikte | neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 6mm, 8mm, 10mm |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatiebitumen |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 36 mm |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 36 mm |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 8 mm |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 36 mm |
| Naam van het product | Hoge Masttoren |
|---|---|
| Toepassing | Parkeerterreinverlichting |
| Torlance van dimenstion | +0.02 |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 36 mm |