| Hoogte | 8m |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Belasting | 5 KN |
| Flensafmeting | Volgens het ontwerp van de klant |
| Hoogte | 14 M |
|---|---|
| Materiaal | S355JR |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | 11.8m het Staalmacht Pool Electric Power Pool Columniform van Pool van de Staal Elektromacht |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam | 15M 50KN de Achthoekige Macht Pool van het Transmissiestaal |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | 15M 50KN de Achthoekige Macht Pool van het Transmissiestaal |
| Vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 15m |
| Productnaam | Het Elektrische Staal Tubulaire Pool van 10KV ~ 500KV HDG voor de Lijn van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Ontwerp | Klantenontwerp |
| Hoogte | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Behandeling | Galvanisatie |