| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Materiaal | Q235 Q345 Gr65 |
|---|---|
| Garantie | 15years |
| Leven | 50 jaar |
| spanning | 10-550kv |
| Lassen | AWSD1.1 |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 18m 22m |
| thickenss | 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Naam van het product | Staal Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| kleur | Zilver |
| Handhaaf | Gemakkelijk handhaaf |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 80ft 90ft 1400kg |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | 15m het 18m Gegalvaniseerde Bitumen van Pool van de Staal Elektromacht met Dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Kleur | het vereiste van de douane |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |