| Hoogte | 8 m |
|---|---|
| Spanning | Laagspanning |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Vorm | Octogonaal of opdrachtgeverontwerp |
| Type verbinding | type begraven of flens |
| ARM | Dwarswapen |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis of Flens |
| Ladingsgewicht | Op maat |
| Materiaal | Q345, Q235, Gr50 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie, bitumen |
| ARM | Dwarswapen |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis of Flens |
| Ladingsgewicht | Op maat |
| Materiaal | Q345, Q235, Gr50 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie, bitumen |
| Productnaam | staal tubulaire pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelings het Gegalvaniseerde Poeder Schilderen |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Naam van het product | Elektrisch Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| macht | 10 KV ~550 KV |
| Certificering | ISO9001 / BV / |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| standaard | ISO |
| naam | 75FT 80FT NGCP TYPE E Gegalvaniseerd Metaal Pool, Transmissielijn Polen Met lange levensuur |
|---|---|
| Design | 75FT 80FT |
| Hoogte | 75FT 80FT |
| thickenss | 320mm |
| Ontwerplading | 12-40KN |
| naam | Achthoekig Laag voltage 69KV 20FT90FT Staal Tubulaire Pool voor 69kv-de transmissielijn van de macht |
|---|---|
| Hoogte | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 2.75mm |
| Lassen | AWS D1.1 |
| standaard | NEA |
| Garantie | 5 jaar |
| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Lengte | 45FT |
| Dikte | 3mm |
| Windsnelheid | 30M/S |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |