| Naam van het product | 14m Gegalvaniseerde het Loodgieterswerkpijp AWS D1.1 van de Machtstransmissie Distributie voor Straa |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Modelnummer | elektrische staalpool |
|---|---|
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |
| Nominale spanning | 69KV-550KV |
| Type | 132kv 43m de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Elektromacht Pool van Staalpolen voor Overheadline |
|---|---|
| kleur | aangepaste |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Pakket | Naakt Pakket |
|---|---|
| Begrafenislengte | 2000mm onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | 450 MPA |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| naam | 12M 33KV Elektromachtsstaal Pool |
|---|---|
| Type | 12M 33KV Elektromachtsstaal Pool |
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 845m |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Productnaam | Het gegalvaniseerde Staal Pool van de Elektromachtstransmissie met bitumn |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |