| Naam van het product | 16M van het Staalpool van de Hoogspanning Elektrisch Transmissie Lijn Gegalvaniseerd de Torennut Pol |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| MOQ | een 40 HQ-container |
|---|---|
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Kracht | 22kv~550kv |
| Prijsduur | EXW, FOB |
| Tolerantie | +/-2% |
| Type | Van de het Staalmacht van de metaal Achthoekige Vorm de Elektrodelen van Pool met Bitumenbehandeling |
|---|---|
| Kleur | Om het even welk |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool met 200mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Dubbel Krings115kv Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool 300mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Thickness | 3.8mm 7.2mm |
|---|---|
| Pole Shape | Round, conical, octagonal, square, mid hinged, polygonal shafts |
| Kleur | Wit, zilver. |
| Productnaam | 3.8mm 7.2mm 9m 11m Maleisië hop dip galvanisatie stalen elektrische palen met FRP |
| Design | Against 8 Grade Of Earthquake |
| Wapen | Dwarswapen |
|---|---|
| Opgezet Type | Begrafenis of Flens |
| Ladingsgewicht | Aangepast |
| Materiaal | Q345, Q235, GR50 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en poederdeklaag |