| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Design | Douaneontwerp of Vervaardiging |
| Hoogte | 14M of andere hoogte |
| spanning | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Enig het Type van Kringshoek Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | De achthoekige Delen van Pool van de Vorm Elektromacht met Bitumenbehandeling |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| ARM | Dwarswapen |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis of Flens |
| Ladingsgewicht | Op maat |
| Materiaal | Q345, Q235, Gr50 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en poederdeklaag |
| Productnaam | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Veiligheidsfactor | 8 |
| Wanddikte | 3 mm |
| Warranty Period | 50 Years |
|---|---|
| Plant Depth | 1.8m Or 2.3m Underground |
| Installationtype | Embedded |
| Weight | 120 Kg |
| Product Function | Transmission Line |