| Type | 16m 13kv de Elektromacht Pool van Staalpool voor mijnbouw |
|---|---|
| kleur | geen |
| certificaat | ISO 9001 |
| levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | 18m Kolomvormig gegalvaniseerd staal paal Voor transmissielinje, Nutzwerkelijke stroompolen |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | 9m 11m Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Staal Pool Electric Power Pool Columniform |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | 13m 1000Dan Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Staal Pool Electric Power Pool Columniform |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 27.5m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | 27.5m Columniform Gegalvaniseerd Staal Pool voor Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |