| Materiaal | Q345 |
|---|---|
| Dikte | 5mm |
| Hoogte | 10m |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
| behandelingsoppervlakte | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
|---|---|
| kostuum voor | luchthaven, zeehaven, plein, stadion, vierkant, weg, straatmanier |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het item | 40m Hoge Mast Pool |
|---|---|
| Accessoires | het rasing systeem van 300kg |
| Lading lichtgewicht | 15 KG |
| Hoogste oppervlakte | hoofdkadertype |
| gebeëindigde oppervlakte | De Deklaag van het poeder |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het item | 45M hoge Mast Pool |
|---|---|
| Accessoires | het rasing systeem van 300kg |
| licht gewicht | 15kg elk Licht |
| Hoogste oppervlakte | hoofdkadertype |
| gebeëindigde oppervlakte | De Deklaag van het poeder |
| Naam van het item | 70m Hoge Mast Pool |
|---|---|
| Headframe | cirkellantaarnpaneel |
| Sectiedikte | 4mm, 6mm, 8mm of douaneontwerp |
| Hoogste oppervlakte | hoofdkadertype |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het item | 35M HDG 400W HPS Hoge de Toren Achthoekige Vorm van Mastpool met de Verlichting van Metaalhallide |
|---|---|
| Materiaal | Staal, Q235, Q345, Gr65 |
| Hoogte | 20m tot 50m |
| Type | Ladder of Opheffend systeem |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het item | 20M hoge Mast Pool |
|---|---|
| Sectie | Drie secties |
| Sectiedikte | 4mm, 6mm, 8mm of douaneontwerp |
| Lichte Regeling | Ronde |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Naam van het item | 30M hoge Mast Pool |
|---|---|
| Pool-Vorm | Multisided |
| Lichte Hoeveelheid | 24 lichten |
| Lichte Regeling | Square |
| gebeëindigde oppervlakte | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | elektriciteitsdistributie |