| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 80FT 3 secties 1200kg/1680kg/2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Stalen Polen Kolom |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| naam | 11m 2section 3.8mm de traditionele kolom van Maleisië met FRP en bitumen |
|---|---|
| Design | twee sectie |
| Hoogte | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Ontwerplading | 510 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 11m 3.8mm 7.2mm 80-100 microm Gemiddelde warmdipp galvanisatie voor duurzame gegalvaniseerde stalen |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |