| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
|---|---|
| Type | Gegalvaniseerde 12.2m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Galvanisatienorm | de hete onderdompeling glavanized inaccordance met ASTM A123 met dikte ≥ 86μm |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de transmissiedistributie |
| Lengte | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Vorm | Achthoekig, rond Veelhoekig of Verminderd |
| De weerstand van de windlading | 30m/s |
| Naam van het product | Elektrische het Ineenschuiven Macht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Vorm | Achthoekig, rond Veelhoekig of Verminderd |
| De weerstand van de windlading | 160km/h |
| Naam | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
| Vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| naam | 132KV 15m de machtspool van het transmissie de hete onderdompeling van de elektrostaal glavanized vo |
|---|---|
| Type | 132KV 15m de machtspool van het transmissie elektrostaal |
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 845m |
| Naam | 132KV hoogspanning 15m~30m van het de Transmissie Elektrostaal van Hete Onderdompelingsglavanized Ma |
|---|---|
| Type | 132KV hoogspanning 15m~30m van het de Transmissie Elektrostaal van Hete Onderdompelingsglavanized Ma |
| Materiaal | ASTM 572 rang 60 met yieled niet minder dan sterkte 460mpa |
| vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 15~30m |
| Name | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
|---|---|
| Type | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
| Materiaal | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Shape | Octagonal |
| Hoogte | 15 tot 30 m |
| naam | 70FT Directe Begrafenis2000kg Filippijnen NGCP Standaard Elektrische Kolom |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | 11m 3.8mm 2section FRP Maleisië elektrische transmissiekolom |
|---|---|
| Design | 2 sectie |
| Hoogte | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Poort | altijd Shanghai |
| Hoogte | 20-40m |
|---|---|
| Dikte | 1-30mm |
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Kleur | Wit, zilver. |
| Schommelingen | AWS D1.1 |