| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Grondplaat | Beschikbare aanpassing |
|---|---|
| Naam van het product | gegalvaniseerde decoratieve zonne gegalvaniseerde Staalstraatlantaarn Polen met dwarswapen |
| Kleurenvariabele | Elke kleur |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Toepassing | weg, weg, straat |
| Controlemechanisme | IP 68 Phocos merk |
|---|---|
| Productnaam | 14m de Openluchtparkeerplaats Lichte Pool van Verlichtingspolen voor Parkeren |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | Kegelpool galvaniseerde 15m de Straatlantaarn Polen van Staalpool voor Oprijlaan |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Naam van het product | Straat lichtmasten |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Dimenstiontorlance | + - 2% |
| Tolerantie | +/-2% |
|---|---|
| Productnaam | 8m Hete ONDERDOMPELINGS Gegalvaniseerde Straatlantaarn Pool met Enig Wapen |
| Kleurenvariabele | om het even welke kleur |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Toepassing | weg, weg, straat, vierkant |