| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| spanning | 138kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Design | Op maat |
| Materiaal | Q345 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| spanning | 138kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Design | Op maat |
| Materiaal | Q345 |
| Naam van het product | Telescopie Verfstapel Energieverdeling Konieke elektrische staalstapel Voor distributie |
|---|---|
| Certificaat | ISO9001 |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Legeringsstaal |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| MATERIAAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| TOEPASSING | ELEKTRICITEITSdistributie |
| DIKTE | 110MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123 |
| naam | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 60FT TYPE HS HT NGCP Norm Gegalvaniseerd Staal Pool met 45mm Thickenss |
| Hoogte | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Ontwerplading | 1280kg |