| Naam van het product | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie het schilderen |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Productnaam | 9m Staal Pool, de pool van de Straatverlichting, het staalpool van de hete onderdompelingsgalvanisat |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Schommelingen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| Aflevering | 20-30 dagen |
| Merknaam | MilkyWay |
| certificaat | ISO9001: 2008 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Applicatie | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool 20m de polen van het de Distributiemateriaal van Machtspool |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |