| Naam van het product | 3mm Diktengcp Gegalvaniseerd Staal Pool voor Elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11KV multisided Gegalvaniseerd Staal Pool makend machine voor distributielijn |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| standaard | ISO9001 |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van afmetingen | + - 2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool 20m de polen van het de Distributiemateriaal van Machtspool |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |