| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Toepassing | Distributielijn |
| Toepassing | Distributielijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
|---|---|
| macht | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| naam | 12m Afrika polen van het untility de polen gegalvaniseerde staal met 3 niveaus van wapens |
|---|---|
| Design | 12m Afrika untilitypolen |
| Hoogte | 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 150 250 450 500kg |